Menu

Swisherův grandslam v desáté směně potopil Angels

| |
Cleveland doma porazil LA Angels 5:3 / youtube

Prvním letošním grandslamem pro Indians uzavřel Nick Swisher velmi vypjaté utkání proti LA Angels, které se lámalo až v extra směnách. Celému zápasu však dominovaly obrany obou týmů, kromě oné poslední směny, kdy pár odpalů vše změnilo.

V druhé směně za hosty skóroval na wildpitch Kendrick, který tak otevřel skóre, a ve třetí domácí srovnali, když Gomes doběhl po Bournově odpalu do vnitřního pole.

Dlouho se snažily oba týmy prosadit, ale když mělo přijít na finální odpal, přišel třetí aut, který vždy znamenal konec bodovým nadějím. Například v dohrávce šestky měl body na pálce Swisher, při první a druhé obsazené, ale při dvou autech byl pouze strikeout. Hosté mohli zvýšit ve směně sedmé a především v osmé, kdy se nasadil Trout na BB, Pujols jej posunul singlem až na třetí, ale Hamilton byl opět při dvou autech jen SO.

Stav 1:1 tak trval až do desáté části.

Domácí si v obraně poradili hned se dvěma pálkaři v řadě, ale třetí aut ne a ne přijít. Přišel leda tak Calhounův single, Troutův double a bylo zaděláno na problém, který vyřešil Albert Pujols, jednometovým odpalem. Stáhl tak domů dva body a "Tribe" měl co dohánět.

Bourn dostal metu zdarma, Cabrera je po něm SO. Kipnis pálí dvoumeťák, druhá a třetí obsazená. Santana dostává taktéž BB. Murphy je vyautován ze vzduchu. Jsou dva auty, plné mety a na pálku jde Nick Swisher, který ten den byl třikrát strikeout a jednou aut odpalem do vzduchu. Po třech nadhozech měl stav 1 ball a 2 striky, což by mohlo znamenat pohromu, neboť další strike znamená konec zápasu. V tom je však kouzlo baseballu, jeden odpal, jeden švih pálkou, i při zdánlivě neřešitelné situaci může vše rozhodnout - další fastball tak již Swisher poslal pryč ze hřiště, za homerunovou hranici a mohl si tak s ostatními vychutnat walk-off grandslam. Cleveland zvítězil doma 5:3.

Pro Angels to však znamená komplikaci. Na Oakland už ztrácí 6 her a jejich kontakt s Athletics se pomalu vytratil. Naopak pro Indians by to mohlo znamenat odrazový můstek do dalších bojů. Přivítají totiž Detroit, na který ztrácí 2 hry a pokud budou úspěšní, mohli by Tigers sesadit z druhého místa Centrální divize.

 Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru