Menu

TOP touchdowny dle USAsports: Bizarní touchdown z obrany či Mariotův superběh

| |

Dvaadvacetiletý quarterback Marcus Mariota není pouze nadějným hráčem na své pozici, ale živit by se mohl i jako running back. Z posledních tří zápasů doběhl lodivod Tennessee pro dva TD, přičemž ten, který předvedl včera, nebyl zrovna typický pro quarterbacky.

Mariota se rozeběhl na své polovině, když se vymanil z klubka bránících hráčů a během dlouhým 87 yardů si došel až do endzóny soupeře!

San Francisco k vítězství dotáhl Blaine Gobbert. Respektive byl jedním ze strůjců a to i díky tomuto přes 40 yardů dlouhému touchdownu, díky němuž se ve skóre 49ers dotáhli ke svým soupeřům.

Všichni mysleli, že míč už je na zemi, ale opak byl pravdou a zmatků v klubku hráčů využil linebacker New Orleans Stephone Anthony, který zcela osamoceně vyběhl z chumlu a nikým nebráněn doběhl až do endzony. Bizarní touchdown, ale zcela dle pravidel! A co víc, New Orleans se v drivu bránili - tohle se ofenziva Caroliny za rámeček nedá.

A ještě jednou Stephone Anthony! Obrana tohoto hráče skutečně proti Carolině sbírala ovoce a poté, co ziskem míče dosáhl na první touchdown si tento nováček schoval svou zářivou chvilku i na konec druhé čtvrtiny, kdy se mu podařilo zachytit zablokovaný kop Panterů pro extra point a doběhnout svému týmu pro dva body za return.

A když už jsme u těch úspěšných returnů, tak zde je jeden od Darrena Sprolese, který punt New Englandu přetavil v 81 yardů dlouhý běh až do endzony Patriots. I díky tomuto TD Philadelphia své soupeře porazila.

Tak to bylo něco! DeVante Parker z Miami se proběhl až k endzóně Baltimore, rozdělil obranu soupeře a ve výskoku zachytil vynikající pas svého quarterbacka, přičemž míč v krkolomné pozici i pádu udržel. Tento 38 yardů dlouhý TD vzduchem patři k tomu nejlepšímu, co jsme letos mohli v pasové hře vidět.

Někdy se vám rozehrávka nevyvede úplně dle představ, podobně jako Jacksonvillu, který svou chybou připravil šanci pro skórování Tennessee. Inu, Jaguáři jsou Jágauáři... (omlouváme se za horší kvalitu videa)


Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru