Menu

TOP touchdowny dle USAsports: Newtonova přesná ruka, Mariotova kulišárna a akrobatická akce Gurleyho

| |
Cam Newton má spousty důvodů k úsměvům / Profimedia.cz Cam Newton má spousty důvodů k úsměvům / Profimedia.cz

Ani tento týden vás neochudíme o ty nejlepší touchdowny v NFL, které jsme v nepřeberném množství akcí vybrali, abychom se s vámi o ně podělili. A začneme hned zostra.

Quarterback Tennessee Marcus Mariota ukázal už minulý týden svým 87 yardů dlouhým během pro TD, nakolik je jeho hra variabilní. V nedělním programu tento nováček svůj potenciál ukázal znovu a tentokrát ve zcela odlišné roli. Tennessee vymyslelo kulišárnu, Mariota se posunul na křídlo a místo jeho klasické činnosti, kdy rozehrává akci, si naběhl pro dlouhý pas od running backa Antonia Andrewse a zcela osamocený doběhl do endzóny!

Zápas mezi Jacksonvillem a Indianapolisem přinesl několik zajímavých a nádherných akcí. Tou první byl pas Blakea Bortlese na Allena Hurnse, který po zachycení míče rozkmital své nohy a donesl míč až do endzóny. Bylo z toho nakonec akce na vzdálenost 80 yardů!

Vraťme se ještě k zápasu Indianapolisu s Jacksonvillem. Povedený punt Pata McAfeeho, kterým Colts potřebovali přenést hru na polovinu soupeře při čtvrtém downu, zachytil wide receiver Rashad Greene, jehož nohy doslova vybuchly a rychlým kmitočetem dokázal hráč Jacksonvillu donést return až do zdárného konce. Tohle si sestava Indianapolisu za rámeček nedá.

Running backovi St. Louis, Toddu Gurleymu, se v poslední době příliš nedařilo a tak není divu, že se v zápase proti Detroitu hnal do endzóny jako zběsilý. Poté, co donesl míč pár yardů od cíle při dlouhém 49 yardů dlouhém běhu, se prosadil v následující akci, kdy svou práci dokonal. Oběhl si obranu soupeře a do cíle doslova doletěl. Možná si v tu chvíli v duchu i prozpěvoval tóny songu "I believe I can fly".

V našem výběru nemůže chybět ani akce Cama Newtona z Caroliny, která dominuje lize s 13 výhrami a žádnou porážkou. Užijte si přihrávku Newtona do endzóny na tight enda Eda Dicksona s osobitým španělským komentářem - už jen komentátor vás přinutí říct si, že to byla parádní akce!

Tennessee tak trochu v zápase proti New Yorku Jets pozapomnělo hlídat Brandona Marshalla, který volného prostoru využil k touchdownu na vzdálenost 69 yardů.

Seth Roberts zachytil pas od Dereka Carra, když už byl téměř za endzónou. A zatímco obránce Denveru protestoval, rozhodčí TD správně uznal. Krásný okamžik ze zápasu Oaklandu proti Denveru, který trochu překvapivě Raiders vyhráli i díky Robertsovi catchi.


Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru