Menu

TOP touchdowny dle USAsports: potrestaný fumble, souhra Taylora s Watkinsem a další

| |
Sammy Watkins z Buffala / Profimedia.cz Sammy Watkins z Buffala / Profimedia.cz

Vítáme vás u dalšího prostřihu skrz touchdowny v americké NFL, která i tento týden, kdy pomalu vrcholí boje o postup do postseason, přinesla spoustu nádherných okamžiků, které stojí za shlédnutí.

Začátek poneseme v trochu klidnějším duchu. Vychytralou přihrávku vymyslel kousek od endzóny Russell Wilson, quarterback Seattlu, který našel zcela volného Douga Baldwina, jenž si relativně v klidu došel pro TD. Seattle nakonec porazil Cleveland 30:13.

Jednoho hráče zbořil, druhého obešel, třetího přeskočil a čtvrtého... zesměšnil. Aneb cesta Delanieho Walkera z Tennessee až do endzony v zápase proti New England Patriots na vzdálenost 57 yardů. Zkrátka nikdo ho nemohl zastavit.

Quarterback Teddy Bridgewater z Minnesoty je nejen skvělým nahravačem, ale také běžcem. Ve svém druhém roce v lize už dokázal, že respekt mu sice nechybí, ale také je velmi odhodlaný a správně drzý. Stejně jako proti Chicagu, v němž zaznamenal 12 yardový běh až do endzony, kam doslova po výskoku dopadl jako pytel brambor.

Buffalo Bills prožívá relativně vydařenou sezonu, přinejmenším hrají mnohem lépe než v minulé sezoně a zásluha je to i spolupráce mezi quarterbackem Tyrodem Taylorem a wide receiverem Sammy Watkinsem. Právě tato souhra přinesla nádherný pas pro 48 yardů a touchdown!

A když už jsme u těch krásných pasů, tak jeden takový předvedl v tom samém utkání - tedy Buffala proti Washingtonu - i quarterback Washingtonu Kirk Cousins, který přihrál DeSeanu Jacksonovi, jenž si vychutnal obranu soupeře zastavením, zachycením pasu a následným obejitím obou stíhajících soků. Výsledek? Touchdown po pasu pro 77 yardů.

Na závěr se pojďme podívat na pohotovost safetyho Tyvona Branche, který ukořistil v utkání mezi Kansasem a Baltimorem míč po fumblu, jenž předvedl Javorius Allen z Baltimoru. Branch si následně doběhl pro touchdown na vzdálenost 73 yardů.

Pokud jste vydrželi až sem a stále nejste nabaženi krásných okamžiků, které přináší americký fotbal, tak pro dnešek uděláme vyjímku a přihodíme Vám o několik videí navíc, na které by se jinak nedostalo. Kupříkladu catch Brndina Cookse při otočce. Vychutnejte si další porci obrázků.


Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru