Menu

TOP touchdowny dle USAsports: práce nohou Watsona, Newton opět po zemi či starý dobrý Megatron

| |

Poslední hrací den základní části NFL proti sobě postavil všechny týmy a fanoušci kvalitního amerického fotbalu tak nevěděli, který ze 16 zápasů vybrat a podívat se na něj. Samozřejmě vedly nejspíše duely, ve kterých šlo o postup do playoff, ale my se nezaměříme na samotné zápasy, jako spíše na touchdowny, které jsou kořením této krásné hry.

San Diego Chargers se na závěr základní části střetli s Denverem Broncos a v závěrečné čtvrtině zápasu takto náramně našel quarterback San Diega Philip Rivers Tyrella Williamse, který zcela osamocen doběhl až pro touchdown. Celkově však vyhrál Denver a to 27:20.

Tohle bylo něco! V zápase mezi Oaklandem a Kansasem nastala velmi nemilá situace pro quarterbacka Kansasu, který chtěl přihrávat do pravého křídla, kde se však náhle zjevil David Amerson, skočil po míči jak dravec po kořisti a úspěšný pick proměnil i v touchdown!

Pomalu se stává pravidlem, že jakmile se Carolina dostane poblíž endzony, tak práce pro běžce a receivery týmu skončila. Na svá bedra si totiž zodpovědnost bere velmi často quarterback Cam Newton, který i proti Tampě seběhl poblíž autové čáry, aby se vměstnal natěsno do endzony.

Megatron je prostě Megatron. Detroit se radoval v zápase proti Chicagu z parádního touchdownu, který předvedl Calvin Johnson, jenž do endzony prakticky dolétl po mírně přetaženém pasu od Matthew Stafforda. Ale TD je TD!

A další akrobatický catch v endzóně, tentokrát se o něho postaral A.J. Green ze Cincinnati, který zachytil ne zrovna snadný pas od svého quarterbacka.

Big Ben Roethlisberger prožívá trochu smolnou sezonu, když byl často na marodce, ale ve chvílích, kdy je na hřišti, ukazuje, jaký dynamit a přesnou mušku má v rukách. Jeho prudký pas zasáhl v endzóně nabíhajícího Antonia Browna a byl z toho - ano, 17 yardů dlouhý touchdown!

To byla práce nohou, panečku! Drew Brees našel v endzoně pasem Bena Watsona, který po výskoku a zachycení míče mířil pomalu, ale jistě, mimo hřiště, ale dokázal přeci jen zkroutit nohy tak, aby se ještě vešel do vymezeného území. Úžasný catch!

Josh Freeman naposledy hodil touchdown 15. září 2013... až do včerejšího zápasu, kdy perfektním pasem našel svého spoluhráče!

Nikdo není volný? Pro quarterbacka Buffala Tyroda Taylora žádný problém! Sám se vydal z kapsy a prokličkoval až do endzóny! Parádní běh pro 18 yardů a touchdown.


Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru