Menu

Evander Kane je vyšetřován ohledně údajného sexuálního trestného činu

| |

Není to zas tak dávno, kdy se do problémů dostal Patrick Kane, hvězda Chicaga, která byla nařčena ze znásilnění. Vyšetřování však nepotvrdilo, že by se Kane skutečně dopustil trestného činu a žena, jež obviňovala jednoho z nejlepších hráčů ligy, nebyla schopna dodat důkazy, které by potvrdily jeho vinu.

Do podobných problémů se nyní dostal Evander Kane z Buffala. Ano, Buffalo, místo, kde se měl znásilnění dopustit i Patrick Kane. Šířící se nešvar v Buffalu tak zasahuje dalšího z hokejistů, který nyní musí očistit své jméno.

Evander, čtyřiadvacetiletý útočník, nebyl prozatím z ničeho obviněn, ale stal se předmětem ve vyšetřování sexuálního trestnému činu, kterého se měl dopustit v neděli ráno v hotelovém pokoji poblíž haly First Niagara Center.

"Máme zde probíhající vyšetřování. Podezřelého jmenovat nebudeme a neočekáváme, že tak učiníme v blízké budoucnosti," získala média vyjádření jednoho z policejních zdrojů, které aktuálně vyšetřují údajný sexuální přestupek.

Organizace Buffala Sabres se k situaci vyjádřila nejasně a přiznala, že prohlášení bere vážně. "Bereme dnešní tvrzení proti Evanderu Kaneovi velmi vážně. Shromažďujeme fakta a jsme v kontaktu s NHL a s Evanderovými zástupci. Dokud nebudeme mít více informací, nebudeme situaci dále komentovat."

Sám Evander Kane, kterého mimo jiné zastupuje právník Paul Cambria, který zastupoval i Patricka Kanea, doufá, že pravda vyjde najevo. "Pouze chci říct, že jsem se nedopustil ničeho špatného. Chci očistit své jméno. Respektuji legální proces a vyšetřování a, bohužel, není teď moc věcí, o kterých bych mohl mluvit," požádal Kane o pochopení, že nemůže ohledně vyšetřování příliš hovořit.

Hokejista Sabres bude nyní vyšetřován na svobodě.Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru