Menu

Hokejová sezona je tady, jsem nadšený, raduje se Eichel

| |

Velká očekávání má nejen on, ale i vedení Sabres. Nováček Jack Eichel vstoupil do svého prvního předsezónního kempu v NHL a chystá se na svůj první rok v nejslavnější lize světa.

Poté, co úspěšně absolvoval nováčkovský kemp, byl nadšený z možnost poprvé v dresu týmu NHL vyzkoušet i přípravný zápas v tréninkovém kempu. "Je čas v roce, který každý miluje. Je rozdíl hrát v září nebo v polovině července. Každý se snaží připravit na sezoně a najít nějakou svou roli," řekl Eichel, který navíc srovnává dobu, kdy probíhal nováčkovský kemp se začátkem klasické přípravy.

"Hokejová sezona je tady! To je to, na co jsem čekal a toto je to, na co podle mého čeká každý. Myslím, že se všichni chceme chopit našich příležitostí," podotkl Eichel, který je jedním z několika desítek hráčů, kteří se účastní kempu Sabres či se účastnili prodlouženého kempu pro prospekty.

"Je to skvělé sem přijít a zahrát si nějaké zápasy proti ostatním týmům. Na kempu si všichni konkurujeme. Každý chce zanechat dojem na management a trenéry," potvrdil americký talentovaný mladík.

Ten na úvod tréninkového kempu dal branku a přidal asistenci, dokonce tím zastínil jedničku draftu Connora McDavida, který započal kemp "pouze" dvěma asistencemi. Již nyní je tak lehce nastíněno, jak bude probíhat souboj o Calder Trophy, na kterou si oba elitní prospekty brousí drápy.

"Je to vzrušující," raduje se Eichel. "Pracujete celé léto, abyste se připravili na turnaj prospektů a tréninkový kemp, takže je to velmi dlouhá cesta od draftu než se vše stane. A teď je tu sezóna, takže jsem nadšený, že začnu hrát opět hokej," dodal Eichel.

Sledujte fanouškovské stránky našeho partnera  NHL SK/CZ a buďte ve hře!
nhluvodka


Komentáře

Přidejte svůj komentář k článku

 
Pro psaní komentářů se musíte přihlásit

Reklama

sobota, 26.11.2016 20:10 | Články

Get Better Academy chystá mezinárodní juniorský turnaj

Přední česká basketbalová akademie GBA pořádá mezinárodní juniorský turnaj s příznačným názvem YOUNG GUNS GBA Invitational Prague 2016. Utkají se… Číst dál...
středa, 23.11.2016 15:52 | Články

Sprint Cup: Jimmie Johnson poprvé zvítězil v Miami a zajistil si tak titul šampiona, čímž vyrovnal dvě legendy tohoto sportu

Před námi byla opět neděle a to znamenalo, že se pojede další závod série Sprint Cup. Tentokrát byl o mnoho… Číst dál...
středa, 16.11.2016 16:20 | Články

Sprint Cup: Joey Logano zvítězil ve Phoenixu, zatímco nehoda na konci závodu zcela zamotala souboj o postup do Miami

Jezdci série Sprint Cup se pomalu, ale jistě připravují na poslední závod sezóny v Miami. Na programu byl předposlední závod… Číst dál...
zpátky nahoru